OFERTA

Szanowni Państwo!

Każda uroczystość  jest inna, dlatego podchodzę do niej w sposób indywidualny i omawiam dokładnie cały jej przebieg oraz wszystkie szczegóły.

Muzyka jaką proponuję i posiadam w swoim zbiorze to przeboje zarówno zagraniczne jak i polskie, znanych wykonawców i zespołów, zaczynając od muzyki lat 60-tych poprzez lata 70-te , 80-te , 90-te aż po najnowsze hity. Podczas zabawy tanecznej dostosowuję utwory do atmosfery panującej na parkiecie, jednocześnie zabierając gości w różne klimaty i gatunki muzyczne.

Zawsze współpracuję z obsługą lokalu odnośnie godziny i czasu wydawania posiłków, tortu, itp.

Oprócz serwowania największych hitów wszech czasów przeprowadzam zabawy i konkursy. Jest to ciekawy przerywnik każdej imprezy, który rozbawia Gości oraz daje chęć do rywalizacji i świetnej zabawy.

Uroczystości, które głównie obsługuję:

– wesela
– poprawiny
– urodziny
– jubileusze
– imprezy firmowe
– imprezy szkolne
– bale andrzejkowe/sylwestrowe
– dancingi

WESELE

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka i pozostaje w pamięci na całe życie. Dlatego też podczas tego wyjątkowego wieczoru i nocy chcę stworzyć dla Państwa  znakomitą zabawę i zapewnić niezapomniane emocje. Prowadzę wesela zarówno w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym. Jest to wyjątkowy dzień dla Państwa Młodych,  więc uroczystość ma wypaść tak jak sobie to wymarzyli,  a ja postaram się zrealizować to jak najlepiej. Jestem zawsze bardzo chętny i otwarty na różnego rodzaju propozycje i rozwiązania. Sam chętnie służę pomocą i doświadczeniem w podjęciu decyzji, co do pewnych kwestii, czy też wątpliwości.

URODZINY

Każde urodziny obchodzimy tylko raz w życiu, a więc chcemy świętować je jak najlepiej. Szczególnie imprezy osiemnastkowe są wielkim wydarzeniem i kolejnym etapem w naszym życiu, do których chętnie wracamy  we wspomnieniach po latach. Na imprezach urodzinowych przeważnie spotykają się goście w różnym wieku, dlatego muzyka ustalana i dobierana jest odpowiednio pod względem wieku i upodobań uczestników uroczystości.

IMPREZY SZKOLNE

Imprezy szkolne to głównie  studniówki, bale gimnazjalne, które są zakończeniem pewnego etapu i rozdziału w życiu. Taka impreza pozwala odstresować się od nauki i egzaminów oraz podsumować i powspominać  ze znajomymi miłe i wspólnie spędzone chwile. Dlatego podczas takiego wieczoru chcę stworzyć dla Państwa wspaniałą zabawę w tanecznych, radosnych rytmach, które pozwolą zaszaleć na parkiecie i wyśmienicie się bawić.