FAQ

JAKIE DOŚWIADCZENIE POSIADASZ W PROWADZENIU IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH?

Prowadzeniem imprez zajmuję się od roku 1998. Przez te kilkanaście lat miałem przyjemność prowadzić szereg imprez od wesel po imprezy firmowe. Biorąc mnie macie pewność, ze Waszą imprezę poprowadzi osobą która miała styczność z wieloma imprezami o różnej tematyce muzycznej.

CZY IMPREZY PROWADZISZ SAM?

Tak. Jeśli jednak jest potrzeba pracuję w duecie DJ+WODZIREJ – oczywiście za dodatkową opłatą dla drugiego prowadzącego.

CZY DOJEŻDŻASZ W ODLEGŁE MIEJSCA?

Tak, dojeżdżam. Wiąże się to jednak z doliczeniem kosztów dojazdu oraz noclegu.

CZY PROWADZISZ ZABAWY, KONKURSY, OCZEPINY?

Oczywiście. Pracuję jako DJ oraz Wodzirej w jednej osobie. Często wychodzę na parkiet prowadząc zabawy oraz konkursy dla wszystkich Gości.

CZY JEST MOŻLIWOŚĆ WYBRANIA SOBIE UTWORÓW?

Wszystko zależy od naszych ustaleń na pierwszej rozmowie na której podpisujemy umowę. Jestem otwarty na Wasze propozycję, w końcu to Wasza impreza.

CZY GRASZ NA IMPREZACH DISCO POLO?

Tak i Nie. Zawsze takie pytanie zadaje osobiście na spotkaniu/rozmowie przed imprezą. Posiadam szeroki repertuar muzyczny pozwalający  w pełni zadowolić muzycznie wszystkich Gości.

JAK DŁUGIE PRZERWY ROBISZ?

To zależy od ilości wydawanych posiłków oraz od kondycji Gości. Ze swojej strony staram się aby przerwy były jak najkrótsze. Podczas posiłków muzyka „leci” delikatnie w tle.

CZY OPŁACASZ ZAIKS?

Obowiązek opłacenia ZAIKS-u jest po stronie organizatora imprezy: domu weselnego, restauracji lub Was. Jeżeli lokal w którym odbywać się będzie impreza zastrzega sobie w umowie, że  Wy macie zapłacić za publiczne odtwarzanie utworów wówczas podpowiadam/pomagam          w załatwieniu formalności z opłatą.

JAKA MUZYKĘ GRASZ NA IMPREZACH?

Nie mam gotowego scenariusza. Każda impreza jest inna, inni są Goście. Zawsze muzyka dobierana jest na żywo w trakcie trwania imprezy.

KIEDY PŁACIMY ZA IMPREZĘ?

Przy podpisaniu umowy zaliczkę (kwota zaliczki ustalana indywidualanie). Reszta po lub w trakcie imprezy – zgodnie z zapisem w umowie.

CZY ORGANIZUJESZ ZABAWY DLA DZIECI?

Tak. Podczas imprezy organizuję zabawy dla najmłodszych – pod warunkiem że zostanie to ustalone przed imprezą.